Březen 2016

8.An unforgettable day in my life

26. března 2016 v 15:55 | Kyky |  Challenge
Helou pípl,
opět se vám hlásím a tentokrát s článkem o nezapomenutelném dni. Nemusela jsem nijak dlouho přemýšlet, jaký den si vyberu. Hned mi bylo jasné, že ten nej den byl 19.března tohoto roku. Dne, kdy se konal můj maturitní ples.

Upřímně, jsem se toho hrozně bála. Čekala jsem tu největší frašku v dějinách školy. Ale nakonec, až na pár chyb, které nám způsobila zvukařka, to bylo dokonalé.

Mít krásné dlouhé šaty, projít se po červeném koberci a zatančit si s lidmi, kteří s vámi celé ty čtyři roky prožili v míru (nemíru), to je sen skoro každé dívky. Přemýšlela jsem, které tři chvíle označit za naprosto nejlepší, a i když to bylo velmi těžké, vybrala jsem tyto:

1) Na konci předtančení došli dva kluci, od nás ze třídy, pro třídní učitelku, provedli ji po sále, darovali jsme ji kytici rudých růží a nakonec ještě dvě poukázky do Národního divadla. Člověk by možná řekl, že to není nic extra a měl by i pravdu, to nejlepší totiž teprve přišlo. Když vidítě vaši milovanou třídní učitelku, která nám žehlila všechny průsery, brečet dojetím, uvědomíte si, že lepší pohled prostě neexistuje.

2)Další chvilka, kterou bych ráda zdůraznila, je půlnoc a půlnoční překvapení. Dva dny před plesem jsme natáčeli video, kde tancujeme. Vymysleli jsme si napůl vlastní a napůl obšlehnutou choreografii a při spuštění videa jsme požádali hosty plesu, aby se zúčastnili také a tancovali podle nás. Nejen, že to byla opravdu sranda, ale když vám na konci skanduje celý sál, že to chce ještě jednou a dají najevo, že se jim to opravdu líbilo, málokdo udrží slzy dojetí. Roztančit celý sál pomocí jednoho videa, které vznikalo 4 hodiny, je naprosto dokonalé.

3) A nakonec tu je konec plesu. A tady ani tak nejde o to, že jsem mohla do dvou do rána tančit na perfektní hity, ale jde o to, s kým jste tančili. Prožít konec plesu s těmi nejlepšími přáteli, skákat do nafukovacích balónků a rozdovádět i učitele, to opravdu stojí za to.

Teď už jen vydržet, než nám dají páni fotografové fotky.

Doufám, že váš ples byl stejně úžasný! :3

Kyky