Prosinec 2015

Jedna vánoční

25. prosince 2015 v 23:46 | Kyky |  Ze života
Helou, helou,
po dlouhé době se opět hlásím s jedním vánočním článkem. Přemýšlela jsem, jak ho vlastně pojmout, popisovat průběh celého Christmas Eve se mi úplně nechce. Koho by zajímalo, jak jsme připálily s mamkou řízky. Jak tatínek zapálil strom (hned ho zase uhasil) a nakonec jak nám stromeček málem shodil pes, když s námi rozbaloval dárky.


Asi jako ve většině domácností nejsou Vánoce u nás o dárcích, ale o tom, že se konečně všichni sejdeme. Sestřenku jsem neviděla měsíce, o tetě ani nemluvím a Vánoce mi dávají možnost předat naší 7mileté princezně většinu holčičích blbostí, které já již nevyužiju, za které mě jako vždy teta přizabije. Minule prý měla korálky po celém baráku, když je naše velká slečna rozsypala. Tak jsem zvědavá, co mi teta poví tento rok, až sestřence po rozbalení všech dárků od Ježíška dám jeden sestřenkovskej dárek.


Tímto článkem bych chtěla nalákat i na brzkou recenzi knížky "Padesát odstínů Evy". Milovníky 50 odstínů šedi zklamu. Tohle opravdu není nic erotického, ale více až příště.


Na závěr jsem se rozhodla dát sem ukázku jednoho klasického, večerního rozhovoru mě a mé kamarádky. Van, doufám, že se nikdy nezměníš. <3


Kyky

Čas chaosu a nepořádku

5. prosince 2015 v 16:37 | Kyky |  Ze života
Začal nám prosinec, děti jsou dnes překvapivě hodní a děsí se večera. Pro většinu populace prosinec znamená jen úklid, kupování dárků a pečení... No a jelikož jsem to stále já, musí být nad míru jasné, že u nás to je zase celé jinak. Pomóóóc

Cukroví...
Budeme rádi, když bude od každého druhu jeden kousíček.
Dárky...
Snad se nakoupí den před vánoci.
Vánoční úklid...
No... Možná 23.12. vyluxujeme a utřeme prach.

Ne, nezačala jsem bydlet sama (kdyby jo, tak ani nepeču), jen se nám naše rodinná organizátorka na většinu dnů v týdnu musela přestěhovat do Ostravy a u nás vládne spíš chaos než pořádek.

A jelikož se blíží čas přijímaček (první pokus za týden, druhý pokus v únoru - sice z toho má SCIO dost velký peníze, ale zas máme, my osoby toužící po vysokoškolském životě, víc šancí uspět) a hlavně čas maturit. Je děsivé, když si vezmete, že za 5 měsíců musím umět všech 70 otázek. (Prosím hodného ježíška, aby mě pod stromečkem zásoboval nutellou, čokoládou a tak. Člověk přece potřebuje pevné nervy).

Mějte se přátelé krásně, užívejte bláta místo sněhu, utrácejte penízky za dárky a my, pilní maturanti, hlásíme, že se jdeme utápět ve vědomostech.

Zdroj: facebook.com
Kyky