Srpen 2015

Nechte si dovézt pití vlakem až ke stolu

30. srpna 2015 v 17:15 | Kyky |  Ze života
Hledáte originální restauraci? Vyzkoušejte Výtopnu v Praze.

Tuto restauraci jsem objevila čistě náhodou, když jsem se procházela po Václavském náměstí a hledala něco, kde bych se dobře najedla.

Výtopna je unikátní tím, že pití vám dovezou vláčkem po kolejích až ke stolu. Takže nadšenci železnic a vláčků si přijdou rozhodně na své.

Nejsem si jistá, zda to není jen mou rozmlsaností, avšak přišlo mi, že nabídka jídel byla celkem skromná, ale přesto výborná. Objednala jsem si vegetariánskou tortillu za 200,- a velmi jsem si pochutnala. I polévka, kterou si vybral můj doprovod, vypadala velmi lákavě, bohatě a podle všeho i velmi dobře chutnala.

Ve večerních hodinách mají také co nabídnout. Mimo různých alkoholických nápojů jsou pro dámy (samozřejmě nejen pro ně) v nabídce koktejly a pánové si mohou objednat mimo jiné i doutník.

Pro další informace doporučuji přímo stránky Výtopny, kde najdete i jídelní lístek. http://www.vytopna.cz/praha/


Kyky

5. My favorite holiday

25. srpna 2015 v 21:57 | Kyky |  Challenge
Krásný den přátelé,
ano Kykča ještě žije, jen na vás malinko kašle. Bylo mi řečeno, mým pravidelným čtenářem, že bych za svou neaktivitu zasloužila, tak tedy na popud jeho výhružky tu je další díl mého challengu a zároveň slibuji, že článků bude více. :)

Moje oblíbená dovolená?

No, je celkem jedno, kde. Důležité je s kým. Jsou lidé (Van), se kterými bych šla i do skal mezi pavouky. Poté jsou tací, kteří mě nedostanou ani do hotelu k moři.

Má dosavadní nejlepší dovolená byla asi ta v Egyptě. Tenkrát jsem tam jela s babičkou a tetou (s babičkou, se kterou si pravidelně dopřáváme pár sklenek vína, takže se jednalo o menší mejdan). Údolí králů bylo nádherné, škoda jen, že jsem druhou polovinu dovolené byla na pokoji kvůli zápalu plic. Ještě se mi zatím nikdy nepodařilo, abych před dovolenou nebo během dovolené byla zdravá. Vždy si něco udělám, nejlépe se zády.


Ten krab byl jinak pěkně hnusnej :D Ryby tam měli stokrát lepší :)

A jinak je konečně konec prázdnin (ano, opravdu říkám konečně, nikdy jsem nebyla totiž normální) a já si, během následujícího školního roku, pokusím splnit sen. Ráda bych úspěšně odmaturovala a byla přijata na práva do Brna. Tak mi prosím držte palce.
Přeji vám mnoho úspěchů a pevné nervy ve škole a zase na viděnou u dalšího článku

Kyky