Fajn týden

16. června 2015 v 20:27 | Kyky |  Ze života
Konečně volno! Sice po nás ještě pořád chtějí, abychom docházeli do toho ústavu zvaný škola, ale díky bohu známky máme uzavřené. Teď jen čekáme na konečné výsledky. Podle všeho to na vyznamenání nedotáhnu, straší mě trojka z literatury, ale i tak jsem zatím celkem spokojená. Dvojka z němčiny se dá zvládnout a ostatní předměty (krom dvou, kde čekám ještě na verdikt učitele) mám klasifikované slovíčkem "výborně".

Také jsem se dala na autoškolu, a i když mám za sebou teprve druhou jízdu, zatím jsem nikoho nezabila. Po počátečních pocitech panického strachu, že zabiju všechny okolo, jsem byla pochválena, že to tak nějak jde a to je přeci důvod k oslavě. Takže se šlo nakupovat. Jak jinak se dá také oslavovat, když jste holka, je vám osmnáct a nepijete alkohol? :D No výsledkem je, že mám doma jedny krásné šaty a jednu boží, česko-anglickou knížku o známem detektivovi Sherlocku Holmesovi.

Ještě bych tu měla jednu zprávu, jen nevím, zda ji zařadit do lepších či horších zpráv. Ono, to je tak něco mezi. Máme doma krásného malého mopsíka (pro neznalce, ten chrochtající Bobik z reklam), který už nějaký ten pátek nemohl chodit, kvůli rozpadlému koleni. Dnes je již dva dny po úspěšné operaci kolene, sice prý nebude chodit, tak jako dřív, ale aspoň nepřestane chodit úplně. To byla ta dobrá zpráva, horší je to, že mu to přichází k sobě a já bych snad i skočila z okna, kdybych to jeho utrpení mohla vzít na sebe...

A co vy a váš závěr roku? Jste tak nějak spokojení nebo to mohlo být lepší? :)

Jojo, musím se pochlubit! :D
Kyky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama